Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Udržitelný návrat do školy

Nenechte se rušit, letní jízda pokračuje. Dejte si kopečkovou a inspirujte se výběrem udržitelných školních nezbytností, které vaším dítkům zpříjemní návrat do lavic. A vám ušetří kličkovanou mezi penály, sešity a aktovkami nastraženými na každém rohu.

Bez svačiny ani ránu

Představte si na chvíli, že jste se vrátili do lavic. Patřili jste do týmu, kdy vás tvarohová buchta ke svačině motivovala zdolat další školní den, nebo jste na konci týdne lovili nesnězené poklady? 

Tak či tak, igelitové sáčky vyšly z módy a kdo by se tahal s krabičkou. Svačinové kapsy do každé rodiny! Velká na dva rohlíky pro jedlíky, střední na housku nebo koláč od babičky a ta se zipem na oříšky, které se konečně nerozkutálejí po batohu. A mimochodem - o 3 kapsy s Malým princem si můžete právě zasoutěžit na Dobro instagramu

Do školy s kouskem Václaváku

Ušili jsme limitovanou edici originálních batohů, pouzder nebo obalů z banneru, který pokrýval celé Národní muzeum na Václaváku.

Velký rolovací batoh v sobě ukryje sešity, učebnice, pořádnou svačinu a všechny drobnosti, na které má 2 speciální kapsy. Použitá tkanina ochrání obsah batohu před deštěm. Listy úkolníčku i žákovky tak zůstanou v naprostém bezpečí. 

Rolovací penál

Srolujte propisky, pastelky a papírové vzkazy od spolužáků do penálu, který zhltne až 25 psacích potřeb. Pamatujete na tu chvilku hrůzy, kdy se v pouzdře zlomí další pracně a symetricky ořezaná pastelka? Těm je konec! Tuhy jsou totiž chráněny praktickou klopou, která zamezí jejich zlomení. 

Na kecky a dětské poklady

Lněný pytlík je tak akorát roztomilý, ale přesto dostatečně pevný, aby unesl každé holčičí tajemství i další nezbytnosti. Třeba štětce do výtvarky nebo piškoty na balet.

Vak s příběhem pražských ulic

Vak na záda má v sobě vetkané příběhy lidí bez domova z Pragulic, je lehký, pevný a skladný, ale přesto se do něj vlezou všechny nezbytnosti pro školní výlety, výbava na sportovní kroužky nebo zástěra do kuchyňky.

Když se vstane špatnou nohou…

My dospěláci sáhneme po kávě, po dvou, nebo potřech a čokoládě k tomu. Co ale pro prcky, když je přepadne krizovka před písemkou z ájiny nebo recitací básničky? Gumové pastilky z bylin ručně sbíraných u Bodamského jezera a zpracovaných podle originální receptury Dr. Bacha zaženou všechny neduhy.

 

Další školní nezbytnosti

Detail
Nadace rozvoje občanské společnosti
Zdravá láhev s Kuřetem

Láhev s Kuřetem je vyrobená z bezpečných a zdravých materiálů. Její koupí podpoříte projekt Pomozte dětem a zajistíte, aby mohly děti žít kvalitnější a radostnější život navzdory hendikepu a prostředí, ve kterém vyrůstají.

335 Kč
Detail
Detail
Automat
Recyklovaný skicák A5

Se skicákem v šikovné velikosti A5 a kroužkovou vazbou uděláte parádu před kolegy, v jakékoliv kavárně, na filosofické přednášce nebo třeba na fotbale.

229 Kč
Detail
Detail
Nakup na Dobro
Podsedák Malý princ

Nepromokavý podsedák s průměrem 50 cm, vyplněný textilním odpadem.

899 Kč
Detail
Detail
Forewear
Designový zápisník

Originální zápisník, který vzbudí pozornost! Ekologicky potištěný obal je vyrobený z recyklované netkané textilie ze zbytkového oblečení. Praktická gumička zaručí, že se vám nikdy neotevře. Vyrobili ho zaměstnanci v chráněné dílně v Chotěboři ve spolupráci s FOREWEAR.

435 Kč
Detail

Mohlo by vás zajímat

Udržitelný návrat do školy

Nenechte se rušit, letní jízda pokračuje. Dejte si kopečkovou a inspirujte se výběrem udržitelných školních nezbytností, které vaším dítkům zpříjemní návrat do lavic. A vám ušetří kličkovanou mezi penály, sešity a aktovkami nastraženými na každém rohu.

Slavíme první narozeniny!

Boucháme šampáňa, krájíme koláče a taky se přesouváme do větších prostor. Ale o tom později. Od spuštění našeho e-shopu s udržitelnými dárky uběhl přesně rok a jako dárek jsme vám nadělili 10 % slevu na všechny produkty naší značky Nakup na Dobro na e-shopu. Až do neděle 31.7.

Udržitelná výbava na letní DOBROdružství!

Nachystat svačiny, upéct sušenky, vymyslet zábavu na (ne)vinné večery. Je horko - nezapomenout lahve na vodu. A taky na děti. Podrbat kocoura za ušima a - kafe, hlavně si vypít to kafe. Čeká vás mise, bláhovými občas nazývaná také jako “dovolená”, nebo se chystáte na riviéru do parku u činžáku? U nás ulovíte všechny nezbytnosti udržitelného léta. Jo. I to kafe. Tady jsou naše tipy: 


 

Potěšte blízké i svou peněženku

Společně s naším partnerem udržitelných nákupů Hello bank! jsme dali hlavy dohromady a vymysleli způsob, jak vám zážitek z našeho e-shopu ještě o kus více zpříjemnit. Jste zvědaví? Od 1. června můžete zaplatit svůj nákup HelloPay kartou a získat 5 % z každého nákupu zpět (až do výše 500 Kč měsíčně).

Náhodný výběr dobra

Detail
.pepper..field
Sada s mlýnkem z českého jasanu

Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního jasanu,  české zkumavky s 3 x 75 g všech Kampotských pepřů a krabička z Poličky.

3 499 Kč
Detail
Detail
Nakup na Dobro
Káva Nakup na Dobro z Tiché kavárny

Láska na první šálek. Káva z Brazílie, vhodná na popíjení v tichosti i ve společnosti těch, které máte ještě radši než kávu. Jedinečná směs kávy namíchaná první pražskou kavárnou s neslyšící obsluhou pouze pro e-shop Nakup na Dobro.

185 Kč
1 233 Kč/1kg
Detail
Detail
Tichý svět
Online skupinový kurz znakového jazyka pro začátečníky

Díky online výuce se můžete učit znakový jazyk s neslyšícím lektorem z pohodlí domova a ušetříte čas.

3 390 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Odličovací kosmetické tampony

Praktické a pratelné odličovací tampony, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Aby vám je pračka „nesežrala“, tampony jsou dodávány v pytlíku vhodném na praní. 

149 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online osvětový workshop o světě neslyšících

Poznejte svět neslyšících! Nabízíme praktický interaktivní workshop o světě neslyšících i s ukázkou základů českého znakového jazyka.

3 790 Kč
Detail
Detail
Econea
laSaponaria Krém na ruce s damašskou růží BIO

Krém na ruce z olivového oleje v BIO kvalitě a návykovou vůní, který zregeneruje namáhané a unavené ruce a stane se jejich nejlepším přítelem.

155 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Esenciální olej Palo santo

30% esenciální olej ze vzácného ekvádorského dřeva má příjemnou a uklidňující vůni, navozuje pohodu a má harmonizující účinky. 

399 Kč
Detail