Firemní dárky

UDRŽITELNÉ FIREMNÍ DÁRKY
A REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Chcete se vytáhnout před byznys partnery, potěšit zaměstnance, oslavit firemní výročí nebo připravujete veletrh či konferenci? Chcete se vyhnout zbytečnému odpadu a nekvalitním reklamním předmětům, které v lepším případě skončí na dně šuplíku? Pak jste tady správně. 

Vyberte si z bohatého sortimentu smysluplných firemních dárků pro každou příležitost a udržitelných propagačních předmětů, kterými udržíte ve hře malé české firmy, sociální podniky, chráněné dílny a dobročinné organizace. Na celou hodnotu objednávky včetně dopravy navíc můžete využít slevu na dani v rámci náhradního plnění.

Obrázek

Vybírejte z našich produktů online

 

Ukázky brandingu na našich produktech

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO DOBRO

Od okamžiku, kdy vymyslíme společné zadání, až po předání Dobra do těch správných rukou – o vše se postaráme za vás. Dárkové balíčky na míru zkompletujeme i z vašich vlastních produktů a vy si tak můžete vytvořit různé sady. Dobro od nás poputuje do každého koutu světa, rádi připravíme i zásobu firemního Dobra na celý rok.

Poptat řešení
1

Vyberete si Dobré dárky

Vybírejte v našem online katalogu, nebo na webu Nakup na Dobro.

Podívejte se do katalogu
2

Poptáte požadované množství

Od množství produktů závysí možnost brandingu i výslední cena. Rádi vám pomůžeme najít nejefektivnější řešení.

Poslat poptávku
3

Vybereme vhodný obal a design

Náš team designérů vymyslí nejlepší způsob, jak vaše firemní dárky obrandovat a zabalit.

4

Navrhneme e personifikovaný produkt s vašim logem

Vyšperkovat si produkt z Nakup na Dobro podle vlastních představ má rovnou dvě výhody – dáte svým obchodním partnerům či zaměstnancům najevo, že to s naší planetou myslíte vážně, a udržíte své logo na očích.

Co k tomu potřebuji
5

Vyrobíme a odešleme vám nebo přímo vašim partnerům

Zajišťujeme i udržitelnou dopravu.

Přejít na všechny produkty

Jdete do Dobra s námi?

Kontaktujte nás a společně dáme dohromady originální a udržitelné firemní balíčky na míru přesně podle vašich představ a bez starostí. 

+420 735 505 177 po-pá: 9.00–17.00 spoluprace@nakupnadobro.cz Odpovídáme do 24 h

Kdy se hodí udržitelné dárky

VÁNOCE

Začněte unikátním adventním kalendářem s ručně vyráběnými pralinkami a pod stromeček nezapomeňte na ponožky nebo originální vánoční balíček se špetkou Dobra.

PROPAGACE

Kelímek z kávové sedliny, recyklovaný sešit vyrobený v Česku, fairtrade káva, svíčky, víno… Cokoli se hodí pro vaši firemní prezentaci nebo na konferenci.

NAROZENINY A VÝROČÍ

Jedinečné dárky pro oslavence, povýšení, výročí, narození miminka, no prostě všechny možné důvody k oslavám.

SVÁTKY A VÝZNAMNÉ DNY

Kytku nebo bonboniéru? Raději Dobro. Oslavte Valentýn, MDŽ, Velikonoce, Den matek nebo třeba Den Země udržitelně a smysluplně.

TEAMBUILDING

Vybavte se na týmovou túru do přírody, společné wellness nebo brainstorming na chatě. Zařídíme pro vás i odpovědný teambuilding.

BYZNYS SCHŮZKY

Přepychové dárky, na které jen tak v kancelářích nenarazíte. Je libo vizitky z rostoucího papíru, udržitelné propisky nebo luxusní diáře z veganské kůže?

Reference od našich zákazníků

Firemní dárky s příběhem

Nakup na Dobro je skvělým důkazem toho, že i dárkové předměty se dají dělat jinak – s ohledem na životní prostředí, lokálně a hlavně srdcem. Z naší spolupráce vznikly originální rolovací pytlíky přizpůsobené našemu brandu, které už stihly potěšit naše zaměstnance i obchodní partnery, a předat tak myšlenku udržitelnosti dál. Radost všem udělal nejen praktický design, ale i skutečnost, že vznikly pod rukama šikovných švadlenek s handicapem.

Google Beáta Jirková, Senior Sustainability Specialist
Komerční banka

Možnost vlastního firemního designu

Při výběru firemních dárků byly naším hlavním kritériem zejména vlastnosti produktu samotného a "udržitelné" okolnosti jeho výroby. Ocenili jsme zejména nabídku produktů z obnovitelných surovin - v našem případě kelímku z kávové sedliny, možnost brandingu a v neposlední řadě podporu zaměstnanců s hendikepem.

Google Kateřina Joselová, vedoucí oddělení vědecké diplomacie
Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Dárky, které mají skutečně smysl

Dlouho jsme hledali inspiraci na takové dárky, které na jedné straně vyjadřují respekt k partnerům samotným, ale také k přírodě a společnosti. Nakup na Dobro nám pomohl usnadnit výběr vánočních dárků pro naše obchodní partnery a my jsme tak mohli podpořit hodnoty, na kterých nám záleží.

Google Petr Šmíd, marketingový ředitel
Google ČR, SK, HU a RO

Spolehlivost a individuální přístup

Krásné produkty od lokálních dodavatelů zaměstnávajících lidi s hendikepem, zboží perfektně a udržitelné zabalené a navíc doručené uhlíkově neutrální dopravou. Oceňujeme také možnost uplatnění náhradního plnění. Nakup na Dobro je promyšlený do posledního detailu a vyšperkovaný maximální spolehlivostí s individuálním přístupem.

Google Simona Dřízhalová, Sustainability Expert
T-Mobile

Další spokojení zákazníci

Náhradní plnění na celý nákup
včetně dopravy

Jste firma s více než 25 zaměstnanci? Pokud dáváte práci i osobám se zdravotním postižením, tleskáme vám. Možná to ale charakter vašeho byznysu neumožňuje, ale i tak musíte dle zákona zaměstnávání hendikepovaných podpořit jiným způsobem. A jeden z nich nabízí náš e-shop Nakup na Dobro.

Nakupte na Dobro a uplatněte tzv. náhradní plnění

Nemůžete-li sami zaměstnávat hendikepované, můžete nakoupit služby či produkty od podniků, které zaměstnávají více než 50 % osob s hendikepem na chráněném trhu práce. Tím uplatníte tzv. náhradní plnění. A protože samotný provoz našeho e-shopu zajišťují kolegyně a kolegové se zdravotním hendikepem, můžete náhradní plnění uplatnit u nás.

Obrázek