Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?
  • Úvod
  • Blog
  • Udržitelná výbava na letní DOBROdružství!

Udržitelná výbava na letní DOBROdružství!

Nachystat svačiny, upéct sušenky, vymyslet zábavu na (ne)vinné večery. Je horko - nezapomenout lahve na vodu. A taky na děti. Podrbat kocoura za ušima a - kafe, hlavně si vypít to kafe. Čeká vás mise, bláhovými občas nazývaná také jako “dovolená”, nebo se chystáte na riviéru do parku u činžáku? U nás ulovíte všechny nezbytnosti udržitelného léta. Jo. I to kafe. Tady jsou naše tipy: 


 

Dobro na zub

Která sušenka o sobě může prohlásit, že vyhrála soutěž o nejoblíbenější českou biopotravinu? No přece ta s poctivou dávkou hořké čokolády a exotického kokosu!

A rovnou ochutnejte taky krekry, které zachraňují dužinu řepy po výrobě smoothies a ovocných šťáv.


 

Misky, které pomáhají léčit

Broskve nebo meruňky? Maliny nebo borůvky? Pop-corn nebo oříšky? Tak či tak, na svěžím letním ovoci, nebo jiných dobrotách si určitě ještě o kus více pochutnáte s vědomím, že jste podpořili lidi s duševním onemocněním, v jejichž rukou keramické malované misky vznikly.

PS.: Misky se v kuchyni nejvíce blýsknou v plné sestavě :-)

Dobro na zábavu

Kdo skáče nezlobí! A navíc rozvíjí svou motoriku. Švihadlo je perfektní zábava pro malé neposedy, skákací začátečníky, ale i zdatné sportovce. A děti je zbožňují, ať už skáčí na pláži nebo v tělocvičně.

Hledáte zábavu pro celou rodinu - od dítka po babičku? Vydejte se na výpravu po Česku. Kdo jako první naplánuje rodinný výlet, vyhrává! Hra A FRČíME! je výzva pro koumavé stratégy a zároveň skvělá příležitost jak děti (nebo sami sebe) naučit kus vlastivědy.

Nebo se vydáte na hon za nejdelší dominovou dráhou v historii celé rodiny? Kdo bude záškodník, který ji celou shodí? 

Detail
Didawood
Dominová dráha s rošťáky

Kdo jako první postaví nejdelší dominovou dráhu? A kdo bude záškodník, který ji celou shodí? 

549 Kč
Detail
Detail
Didawood
Švihadlo pro děti

Kdo skáče nezlobí! A navíc rozvíjí svou motoriku. Švihadlo je perfektní zábava pro malé neposedy, skákací začátečníky, ale i zdatné sportovce. A děti je zbožňují, ať už skáčí na zahradě nebo v tělocvičně.

245 Kč
Detail
Detail
Vedlesebe
Společenská hra A FRČÍME!

Ideální dárek pro rodinu. Sada různých her pro malé i větší a zdatnější hráče. Výzva pro stratégy i šance naučit děti kus „vlastivědy“. 

555 Kč
Detail
Detail
A-CSR
SDGs fotbalový míč

Fotbalový míč s motivem Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN.

989 Kč
Detail
Detail
A-CSR
Limitovaná edice SDGs Céček

Limitovaná edice legendárních Céček vyrobená z recyklovaného plastu v barvách Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN. Zahrajete si s námi třeba čáru za lepší svět?

169 Kč
Detail

Další letní (ne)zbytnosti

 

Svačinová kapsa na housku, rohlík i sušenku, stylová lahev na vodu i limonádu nebo kosmetická taštička, do které se vlezou všechny poklady dospěláckého světa. A to všechno ukryjete do minimalistického batohu z recyklovaného materiálu, který má v sobě vetkané příběhy lidí bez domova z pražských ulic.

Kapsy na dobroty

Za každým stehem se skrývá neuvěřitelná píle, maximální soustředění a radost, se kterou šijí kapsy švadlenky s hendikepem. Jsou nepromokavé, fešácké a v několika velikostech. Ty kapsy. Ne švadlenky. 

 

Eko lahve na vodu

Vyberte si tu pravou, kterou nepustíte z ruky. Skleněnou v designovém obalu, nerezovou, která udrží ledové kafe i horký čaj, nebo lehkou jako pírko, která je ideální na sport nebo pro děti na tábor. Věděli jste, že skoro 60 % našeho těla tvoří voda? Tak na zdraví! 

Toaletní taška z autopopruhů

To máte opalovací krém, balzám na rty, kartáček a pastu, zrcátko a pinzetu a k tomu dalších 243 věcí, které se velice rády toulají po batohu. Pořiďte si na své poklady tašku která zachraňuje nevyužité materiály a dává jím druhou šanci.

Batoh do ulic z recyklovaného materiálu

Váš nový pouliční parťák, který vypráví příběhy lidí bez domova z Pragulic. Svým minimalistickým designem a unisex střihem nestrhává pozornost, ale zároveň víte, že vám jistí záda a všechny potřebné věci. 

Mohlo by vás zajímat

Udržitelný návrat do školy

Nenechte se rušit, letní jízda pokračuje. Dejte si kopečkovou a inspirujte se výběrem udržitelných školních nezbytností, které vaším dítkům zpříjemní návrat do lavic. A vám ušetří kličkovanou mezi penály, sešity a aktovkami nastraženými na každém rohu.

Slavíme první narozeniny!

Boucháme šampáňa, krájíme koláče a taky se přesouváme do větších prostor. Ale o tom později. Od spuštění našeho e-shopu s udržitelnými dárky uběhl přesně rok a jako dárek jsme vám nadělili 10 % slevu na všechny produkty naší značky Nakup na Dobro na e-shopu. Až do neděle 31.7.

Udržitelná výbava na letní DOBROdružství!

Nachystat svačiny, upéct sušenky, vymyslet zábavu na (ne)vinné večery. Je horko - nezapomenout lahve na vodu. A taky na děti. Podrbat kocoura za ušima a - kafe, hlavně si vypít to kafe. Čeká vás mise, bláhovými občas nazývaná také jako “dovolená”, nebo se chystáte na riviéru do parku u činžáku? U nás ulovíte všechny nezbytnosti udržitelného léta. Jo. I to kafe. Tady jsou naše tipy: 


 

Potěšte blízké i svou peněženku

Společně s naším partnerem udržitelných nákupů Hello bank! jsme dali hlavy dohromady a vymysleli způsob, jak vám zážitek z našeho e-shopu ještě o kus více zpříjemnit. Jste zvědaví? Od 1. června můžete zaplatit svůj nákup HelloPay kartou a získat 5 % z každého nákupu zpět (až do výše 500 Kč měsíčně).

Náhodný výběr dobra

Detail
.pepper..field
Sada s mlýnkem z českého jasanu

Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního jasanu,  české zkumavky s 3 x 75 g všech Kampotských pepřů a krabička z Poličky.

3 499 Kč
Detail
Detail
Nakup na Dobro
Káva Nakup na Dobro z Tiché kavárny

Láska na první šálek. Káva z Brazílie, vhodná na popíjení v tichosti i ve společnosti těch, které máte ještě radši než kávu. Jedinečná směs kávy namíchaná první pražskou kavárnou s neslyšící obsluhou pouze pro e-shop Nakup na Dobro.

185 Kč
1 233 Kč/1kg
Detail
Detail
Tichý svět
Online skupinový kurz znakového jazyka pro začátečníky

Díky online výuce se můžete učit znakový jazyk s neslyšícím lektorem z pohodlí domova a ušetříte čas.

3 390 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Odličovací kosmetické tampony

Praktické a pratelné odličovací tampony, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Aby vám je pračka „nesežrala“, tampony jsou dodávány v pytlíku vhodném na praní. 

149 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online osvětový workshop o světě neslyšících

Poznejte svět neslyšících! Nabízíme praktický interaktivní workshop o světě neslyšících i s ukázkou základů českého znakového jazyka.

3 790 Kč
Detail
Detail
Econea
laSaponaria Krém na ruce s damašskou růží BIO

Krém na ruce z olivového oleje v BIO kvalitě a návykovou vůní, který zregeneruje namáhané a unavené ruce a stane se jejich nejlepším přítelem.

155 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Esenciální olej Palo santo

30% esenciální olej ze vzácného ekvádorského dřeva má příjemnou a uklidňující vůni, navozuje pohodu a má harmonizující účinky. 

399 Kč
Detail