Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Udělejte z roku 2023 rok Dobra

Chytají vás roupy na nová předsevzetí, plánujete o sto šest, tvoříte nástěnky snů a přání a samým nadšením nevíte, kde začít? Což takhle přihodit předsevzetí na Dobro? Pojďte s námi omrknout takový malý tahák na udržitelné dárky pro každou příležitost po celý rok. Ať pro vás samotné, nebo vaše nejbližší.

Bez kelímku do kavárny nele..nechoď

Nezbytná výbava každého kávového maniaka! Už teď se vám zamlouvá? A to jste si k němu ještě nepřičichli. Nene, nezbláznili jsme se. Kelímek je totiž vyroben z recyklované namleté kávy posbírané v berlínských kavárnách. Ve spojení se oblíbenou kávou nejen po ránu jde tak o kombo, které vás zaručeně postaví na nohy.

Šaty dělají člověka

Sedmero pokusů o očistu šatníku, ale když on čert ví, jestli zrovna tento svetr ještě neobleče alespoň vnuk vnučky od sousedky? Kdepak. Lepší šatník, lepší svět! Smlsněte si na ostřílených know-how a zkušenostech Evy Urbanové, majitelky sítě obchodů Nila, které získala za posledních deset let jako propagátorka hnutí udržitelné módy v Česku a na Slovensku. Dozvíte se nejen vše o tom, jak funguje módní průmysl a co alternativa v podobě udržitelné módy nabízí, ale také velmi praktické informace a návody.

Kupte si Dobrý skutek

Těch není nikdy dost. Obdarujte své blízké dárkem, který rozzáří hned několik duší. Už jste slyšeli příběh o koze hrdince, nebo slepici, která splní tři přání rodinám v nouzi? Nebo se chcete stát na den (jen jako, nebojte…) logopedem a rozmluvit Elišku, která prodělala mozkovou mrtvici? A co tak potěšit babi a dědu tréninkem paměti, nebo chlupatým mazlíčkem?  

Pochutnejte si na vypěstovaných Dobrotách

Opět jste se po roce zařekli, že dáte zdravé stravě druhou šanci? Tak na to máme super trik! Je sice pravda, že Dobro neroste na jabloni, ale v truhlíku na balkonu - jó to by šlo. Jak? Zasaďte si jedlou bombu - kouzelnou kuličku z jílu, kompostu a vybrané směsi semínek rostlin. Stačí vyčkat a zelená nádhera do salátů, polévek, nebo na chleba je na světě.

Kdopak by se žízně bál?

Teď už vážně. Slíbili jsme si to několikrát a vždy skončíme u zmačkané PET lahve a pitný režim skončí v troskách. Vyberte si tu pravou, kterou nepustíte z ruky. Lahev samozřejmě. Skleněnou v designovém obalu, nerezovou, která udrží ledové kafe i horký čaj, nebo lehkou jako pírko, která je ideální na sport nebo pro děti na tábor. Věděli jste, že skoro 60 % našeho těla tvoří voda? Tak na zdraví! 

Připijte si na Dobro

Suchý únor klepe na dveře, tak si pospěšte, ať vás nedožene! O naši Dobrovinu - medovinu, která chutná po Dobru, totiž nesmíte přijít. Je sladká, voňavá a zahřeje na těle i na srdci! Jejím nákupem totiž podpoříte zaměstnance s hendikepem.

Přivítejte miminko Dobrým skutkem

Poletí kolem vás letos čáp? Potěšte malého človíčka a zároveň podpořte předčasně narozené děti a spolek Nedoklubko. S každou sadou ponožek s čepičkou na Dobro, které háčkují ty nejpovolanější babičky z Elpidy, za vás věnujeme neziskové organizaci Nedoklubko jednu mrňavou hřejivou čepičku miminku, které přišlo na svět předčasně.

Mohlo by vás zajímat

Zajistili jsme 2 354 obědů pro děti

Do konce letošního roku může být v celé České republice bez oběda až 40 tisíc dětí, uvedla to obecně prospěšná společnost WOMEN FOR WOMEN (W4W), která v rámci projektu Obědy pro děti pomáhá nízkopříjmovým rodinám se zaplacením školních obědů. I proto se v říjnu minulého roku spojila s naším dobročinným e-shopem Nakup na Dobro. A výsledek? Díky vám jsme dětem za tři měsíce zajistili celkem 2 354 teplých obědů. 

Udělejte z roku 2023 rok Dobra

Chytají vás roupy na nová předsevzetí, plánujete o sto šest, tvoříte nástěnky snů a přání a samým nadšením nevíte, kde začít? Což takhle přihodit předsevzetí na Dobro? Pojďte s námi omrknout takový malý tahák na udržitelné dárky pro každou příležitost po celý rok. Ať pro vás samotné, nebo vaše nejbližší.

Provoz e-shopu během Dobra Vánoc

Je to tak. Vždycky se najde duše, která neodhadne rozesílku balíčků a přecení Ježíškovy sáně. Abychom předešli rodinné tragédii, sepsali jsme nejdůležitější info o fungování našeho e-shopu během toho nejrušnějšího období klidu v roce.

Náhodný výběr dobra

Detail
.pepper..field
Sada s mlýnkem z českého jasanu

Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního jasanu,  české zkumavky s 3 x 75 g všech Kampotských pepřů a krabička z Poličky.

3 499 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online osvětový workshop o světě neslyšících

Poznejte svět neslyšících! Nabízíme praktický interaktivní workshop o světě neslyšících i s ukázkou základů českého znakového jazyka.

3 790 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online skupinový kurz znakového jazyka pro začátečníky

Díky online výuce se můžete učit znakový jazyk s neslyšícím lektorem z pohodlí domova a ušetříte čas.

3 390 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Odličovací kosmetické tampony

Praktické a pratelné odličovací tampony, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Aby vám je pračka „nesežrala“, tampony jsou dodávány v pytlíku vhodném na praní. 

149 Kč
Detail
Detail
Econea
laSaponaria Krém na ruce s damašskou růží BIO

Krém na ruce z olivového oleje v BIO kvalitě a návykovou vůní, který zregeneruje namáhané a unavené ruce a stane se jejich nejlepším přítelem.

169 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Esenciální olej Palo santo

30% esenciální olej ze vzácného ekvádorského dřeva má příjemnou a uklidňující vůni, navozuje pohodu a má harmonizující účinky. 

419 Kč
Detail