Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Taška „Jsem Dobrá víla, vole“

Na nákup, do práce, na dovču. Noste ji hrdě, šiřte myšlenku a upozorňujte na osudy 8 000 dětí v ústavní péči. Koupí téhle parádní ekologické tašky z recyklované bavlny a polyesteru podpoříte organizaci Dobré víly.

Celý popis produktu
650 Kčs DPH
537 Kč bez DPH
Ikona upozornění
Chcete si nechat produkt obrandovat vaším logem?
Popis
Popis produktu
SDG 10 - Méně nerovnosti SDG 12 - Odpovědná výroba a spotřeba SDG 17 - Partnerství ke splnění cílů

Koupí téhle parádní tašky střední velikosti podpoříte organizaci Dobré víly, která má jasnou vizi: „Dokud bude v Česku 142 dětských domovů, chceme, aby každý z nich měl svoji Vílu.“ Právě proto najdete na tašce vedle autorské fotografie i vtipné motto: „Jsem Dobrá víla, vole!“

Taška je vyrobena z kvalitních a ekologických materiálů – recyklované bavlny a recyklovaného polyesteru. Vznikla ve spolupráci s českou ilustrátorkou Magi Ráblovou, která se zaměřuje na udržitelnou tzv. slow fashion módu a zakládá si na ruční práci a šetrnosti k planetě.

Parametry

Parametry

Velikost tělo: 37 x 39 cm, ucha: 65 cm
Barva Černá
Materiál 80 % recyklovaná bavlna a 20 % recyklovaný polyester
Druh produktu na cesty Tašky
Označení Branding, Charitativní
SDGs SDG 10 - Méně nerovnosti, SDG 12 - Odpovědná výroba a spotřeba, SDG 17 - Partnerství ke splnění cílů
Značka Dobré víly
Fotky
O výrobci

Dobré víly

Jsme Dobré víly a už šestým rokem pomáháme více než stovce dětí z dětských domovů. Pod svými křídly máme zatím šest domovů, které navštěvujeme pravidelně každý týden, ve stejný den, v pravidelnou hodinu. Všechny děti se zapojují do našich víkendových akcí nebo jezdí na naše letní tábory.

Protože se s dětmi potkáváme každý týden, známe příběh každého z nich. Známe jejich záliby, radosti i trápení. Dáváme jim svůj čas, lásku a pozornost, které potřebují daleko víc než hromady hraček. Společně se s dětmi vzděláváme, posilujeme jejich samostatnost a sebedůvěru. Aby taková pomoc měla smysl, je potřeba s dětmi pracovat pravidelně a dlouhodobě. To, co děti prožily, neovlivníme, ale posláním projektu je, aby uvěřily, že mohou být v životě šťastné.

V ČR je téměř 8 000 dětí v ústavní péči. Většina z nich je citově deprivovaná. Oblečení a hračky nikoho do nového života nenakopnou. Proto se snažíme šířit myšlenku, že „Objetí je víc než hračka“ (#objetijevicnezhracka). Materiální podpora nemůže nahradit lásku a osobní přístup. Dokud bude v Česku 142 dětských domovů, chceme, aby každý z nich měl svoji Vílu.

Další produkty stejného výrobce
Detail
Dobré víly
Taška „Jsem Dobrá víla, vole“

Na nákup, do práce, na dovču. Noste ji hrdě, šiřte myšlenku a upozorňujte na osudy 8 000 dětí v ústavní péči. Koupí téhle parádní ekologické tašky z recyklované bavlny a polyesteru podpoříte organizaci Dobré víly.

650 Kč
Detail
Detail
Dobré víly
Deník na zážitky #objetijevicnezhracka

Zaznamenejte příběhy, emoce, pište, malujte, nalepte fotografie a dozdobte samolepkami. Dejte si ten nejkrásnější dárek – společné zážitky.

600 Kč
Detail
Detail
Dobré víly
Dárcovský voucher 500 Kč - Gábik, 11 let

Fyzický voucher v hodnotě 500 Kč, kterým pošlete Dobré víly na návštěvu do dětského domova. Tím dopřejete tři hodiny radosti, úsměvů, objímání, podpory a rozvoje dětem s nelehkými osudy.

500 Kč
Detail

Proč u nás nakupovat

Udržíte si dobrý pocit
Balení v duchu zero waste
Podpora lidí s handicapem

Zasaďte objednávku i strom

Pomozte nám obnovit české lesy po kůrovcové kalamitě v okolí našeho skladu. Za každou platbu přes Google Pay za vás se společností Google a organizací PEFC vysadíme jeden strom. Podpoříte obnovu lesů na Vysočině a navíc snížíte uhlíkovou stopu svých nákupů. Čím více plateb přes G Pay, tím více dobra!

Více o G Pay
Logo PEFC
Dárky, které mají skutečně smysl