Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?
  • Úvod
  • Blog
  • Přepychové a udržitelné! Tipy na luxusní dárky pro fajnšmekry

Přepychové a udržitelné! Tipy na luxusní dárky pro fajnšmekry

Kdy jindy se nechat pořádně hýčkat než o Vánocích? Nahoďte hygge atmosféru a obklopte se produkty té nejvyšší kvality, vyrobenými šetrným způsobem k přírodě a za spravedlivých podmínek. Ať už se pod stromečkem rozhodnete potěšit partnera, manželku, ségru, nebo sami sebe (nebojte, nikomu to neřekneme).

Nejpohodlnější lněné pyžamo

“Pyžamo udržitelností vyšívané, ale princezna to není, jasný pane…” No, ale mohla by. Tahle lněná paráda, která vás obklopí lehkostí a něžností, totiž představuje dokonalou harmonii mezi pohodlím a jemnou krásou.

Designovka do kapsy

Přemýšlíte, kam letos ukryjete kapří šupinku? Zero waste peněženka, vyrobená z prémiové zachráněné italské kůže pro výrobu luxusního nábytku, na srdci zahřeje všechny milovníky minimalismu, kteří se s tlustou peněženkou i drobnými už rozloučili, ale pořád touží po klasice se snadným přístupem k hotovosti.

Ferrari mezi pepři

Objevte chuť nejlepšího pepře světa! V dárkové sadě, která je zabalena do černého hedvábného papíru a ukryta v dřevěné krabičce s vůní táboráku, na vás čeká mlýnek s unikátní dřevěnou strukturu a designové zkumavky z českého skla s degustačními porcemi Kampotského pepře – najděte si ten svůj srdcový!

Upcyklované hvězdy domova

Tam, kde by jednocestné palety skončily ve spalovně, nastupují designové kousky do domácnosti a vy se můžete těšit z exotické krásy mahagonu, malajského dubu, teaku či vdechovat vůni japonského cedru po mnoho dalších let.

Stylově už od kolébky

Na jakou hračku z vašeho dětství vzpomínáte nejraději? Roztomilý kolotoč se zvířátky, kočárek, nebo houpacího koníka? České hračky a doplňky pro uvědomělé rodiče minimalisty (a jejich ratolesti) jsou jedny z nejkouzelnějších dárků, které se na Dobro ukrývají. Vydejte se na okamžik do říše dětské fantazie a světa, ve kterém nic není nemožné.

Mohlo by vás zajímat

Andělský prosincový cashback až 1 000 Kč

Otálíte s pořízením vánočních dárků? Tak to pro vás máme Dobrou zprávu! Vyberte si z bohatého výběru udržitelných dárků od stovky sociálních podniků, chráněných dílen, dobročinných organizací a lidí s hendikepem, které potěší nejen blízké a přírodu, ale i vaši peněženku. Jste zvědaví? 

Dobro dny namísto Black Friday

Stejně jako během dalších 364 dní v roce se i na Black Friday vydáváme cestou dobročinnosti. Protože narozdíl od (mnohdy falešných) slev se o Dobré skutky nemusíte rvát před výkladní skříní.

Přepychové a udržitelné! Tipy na luxusní dárky pro fajnšmekry

Kdy jindy se nechat pořádně hýčkat než o Vánocích? Nahoďte hygge atmosféru a obklopte se produkty té nejvyšší kvality, vyrobenými šetrným způsobem k přírodě a za spravedlivých podmínek. Ať už se pod stromečkem rozhodnete potěšit partnera, manželku, ségru, nebo sami sebe (nebojte, nikomu to neřekneme).

Tipy na dárky do 500 Kč

Ježíšek začíná přešlapovat za dveřmi a vy už si lámete hlavu nad tím, kde letos ulovíte dárky, které šetří přírodu i vaši peněženku? Zapalte svíčku, usrkněte horkého čaje a vyberte si z naší bohaté nabídky udržitelných dárků za hubičku. Mixu malých radostí, se kterými uděláte kopec parády a spoustu radosti obdarovaným i českým sociálním podnikům, chráněným dílnám a dobročinným organizacím, které nákupem podpoříte.

Náhodný výběr dobra

Detail
.pepper..field
Sada s mlýnkem z českého jasanu

Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního jasanu,  české zkumavky s 3 x 75 g všech Kampotských pepřů a krabička z Poličky.

3 499 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online osvětový workshop o světě neslyšících

Poznejte svět neslyšících! Nabízíme praktický interaktivní workshop o světě neslyšících i s ukázkou základů českého znakového jazyka.

3 790 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online skupinový kurz znakového jazyka pro začátečníky

Díky online výuce se můžete učit znakový jazyk s neslyšícím lektorem z pohodlí domova a ušetříte čas.

3 390 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Odličovací kosmetické tampony

Praktické a pratelné odličovací tampony, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Aby vám je pračka „nesežrala“, tampony jsou dodávány v pytlíku vhodném na praní. 

149 Kč
Detail
Detail
Econea
laSaponaria Krém na ruce s damašskou růží BIO

Krém na ruce z olivového oleje v BIO kvalitě a návykovou vůní, který zregeneruje namáhané a unavené ruce a stane se jejich nejlepším přítelem.

169 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Esenciální olej Palo santo

30% esenciální olej ze vzácného ekvádorského dřeva má příjemnou a uklidňující vůni, navozuje pohodu a má harmonizující účinky. 

419 Kč
Detail