Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?
  • Úvod
  • Blog
  • Pozdní letní večery plné chutí, barev a Dobra

Pozdní letní večery plné chutí, barev a Dobra

Košaté švestky, jablka padající za sousedův plot, poslední borůvkové koláče a grilovačky na chatě nebo na balkoně. Vychutnejte si s námi udržitelnou inspiraci, která vás naladí na poslední letní dny.

Biodynamické víno - Ryzlink Rýnský 2018

Víno s přívlastkem dobra, které zrálo přes 12 měsíců v dubových sudech. Nese bohatou vůni přezrálých citrusových plodů, angreštu, ušlechtilého dřeva, pryskyřice a při degustaci v ústech ucítíte i lipové tóny. 

Z každé lahve navíc putuje symbolická částka Středisku Na Sioně, které podporuje rodiny se specifickými potřebami dětí, jako je např. autismus nebo ADHD.

Sada Kampotských pepřů pro gurmány

Pořádně si teplé večery opepřete! Že je sůl nad zlato? Tak to císař pán neochutnal výběrový Kampotský pepř!Fair trade, s láskou sbíraný, sluncem sušený a ručně kontrolovaný – kuličku po kuličce. Potěší všechny gurmány i kuchařské začátečníky.


 

Švestková povidla bez cukru

Buchty jaké svět neviděl! V tom všem prázdninovánínestíháte zatopit v kamnech a pustit se do výroby tradičních domácích povidel? Nezoufejte. Máme pro vás taková, která trumfnou nejedny babiččiny zásoby ve spíži.


 

Keramické misky k nakousnutí

Ranní ovesná kaše ani večerní porce oříšků nikdy nechutnaly tak dobře! Jak už design napovídá, misce ale sluší i šťavnaté kousky ovoce. Pocitem dobra vás navíc zasytí fakt, že misky ručně vyrábí a malují lidé s duševním onemocněním. Doporučujeme ruční mytí a pořízení celé ovocné sady!


 

Utěrka z indické bavlny

Utěrku, co dobře saje a navíc u toho dobře vypadá, tu aby jeden pohledal. A my jsme ji našli! Aby toho nebylo málo, tak navíc pomáhá sociálně znevýhodným skupinám.

Ty jsi má, levandulová...

Letos vám to nevyšlo na francouzské ani moravské Provence a voňavé rozkvetlé louky obdivujete jen z povzdálí? Nevadí! Sklidili jsme levandulová oblaka a přinášíme vám to nejlepší z nich.

Detail
Pure Harmony
Čisticí hygienický sprej Levandule

Hygienický sprej, který nejen účinně ochrání, ale zároveň pečuje o vaše ruce a dopřeje vám potěšení díky příjemné vůni esenciálního levandulového oleje. Vyrobený v chráněné dílně, která zaměstnává osoby s handicapem na jižní Moravě.

99 Kč
Detail
Detail
- 25 %
Levandulovna
Sada levandulové přírodní kosmetiky

Ručně vyrobená sada přírodní levandulové kosmetiky z podhůří Jizerských hor. Ekologicky vypěstovanou levanduli tam ručně sbírají a se šetrností zpracovávají ženy, které byly znevýhodněny na trhu práce. 

869 Kč
655 Kč
Detail
Detail
Pure Harmony
Dárková sada Levandulový sen

Speciální sada přírodní levandulové kosmetiky v dárkové krabičce. Vyrobili ji v chráněné dílně, která zaměstnává osoby s handicapem na jižní Moravě.

299 Kč
Detail
Detail
Levandulovna
Levandulový sirup

Levandulový sirup si můžete přidávat do čaje nebo si udělat výbornou horkou levanduli. Pomáhá při vyčerpání a nervové skleslosti.

199 Kč
398 Kč/1l
Detail

Mohlo by vás zajímat

Oslaďte si s námi Mezinárodní den kávy!

Den kávy, který připadá na 1. října, rozhodně aspiruje na jeden z našich nejoblíbenějších! A protože moc dobře víme, že se žádný kávový dýchánek neobejde bez sladké tečky, ke každé objednávce jakékoliv Dobro kávy vám jako dárek přibalíme vybrané sušenky od Biopekárny Zemanka. Akce platí do 9. října, nebo do vyprodání zásob.

Nakup na Dobro před kamerou DVTV

Určitě už vám cvrnklo do nosu, že se e-shop Nakup na Dobro stal jedním z prvních držitelů označení Udržitelný e-shop. Příběh Dobré praxe, která pomáhá měnit nákupní chování směrem k udržitelnosti, nyní doputoval až před kamery DVTV a stal se jedním z rozhovorů s vybranými českými e-shopy, které pomáhají měnit svět k lepšímu. Uvařte si šálek lahodného čaje, nastražte uši a nahlédněte Dobru pod pokličku.

6 jednoduchých zero waste tipů

Stát se zero waste hrdinou neznamená nevyprodukovat už nikdy žádný odpad. Podle nás je nejlepší na zero waste nahlížet tak, abychom se chovali udržitelně a ohleduplně ve všech sférách života. Bohatě stačí, když začnete malými krůčky. Abychom vás motivovali a bezodpadové dobrodružství krapet ulehčili, dali jsme dohromady 6 snadných tipů, jak začít s domácností bez odpadu. Který vyzkoušíte jako první? 

Náhodný výběr dobra

Detail
.pepper..field
Sada s mlýnkem z českého jasanu

Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního jasanu,  české zkumavky s 3 x 75 g všech Kampotských pepřů a krabička z Poličky.

3 499 Kč
Detail
Detail
Nakup na Dobro
Káva Nakup na Dobro z Tiché kavárny

Láska na první šálek. Káva z Brazílie, vhodná na popíjení v tichosti i ve společnosti těch, které máte ještě radši než kávu. Jedinečná směs kávy namíchaná první pražskou kavárnou s neslyšící obsluhou pouze pro e-shop Nakup na Dobro.

199 Kč
1 327 Kč/1kg
Detail
Detail
Tichý svět
Online osvětový workshop o světě neslyšících

Poznejte svět neslyšících! Nabízíme praktický interaktivní workshop o světě neslyšících i s ukázkou základů českého znakového jazyka.

3 790 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online skupinový kurz znakového jazyka pro začátečníky

Díky online výuce se můžete učit znakový jazyk s neslyšícím lektorem z pohodlí domova a ušetříte čas.

3 390 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Odličovací kosmetické tampony

Praktické a pratelné odličovací tampony, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Aby vám je pračka „nesežrala“, tampony jsou dodávány v pytlíku vhodném na praní. 

149 Kč
Detail
Detail
Econea
laSaponaria Krém na ruce s damašskou růží BIO

Krém na ruce z olivového oleje v BIO kvalitě a návykovou vůní, který zregeneruje namáhané a unavené ruce a stane se jejich nejlepším přítelem.

169 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Esenciální olej Palo santo

30% esenciální olej ze vzácného ekvádorského dřeva má příjemnou a uklidňující vůni, navozuje pohodu a má harmonizující účinky. 

419 Kč
Detail