Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Levandulová svíčka v dřevěném svícnu

Luxusní levandulová svíčka ze sójového vosku s dřevěným knotem v ručně vyráběném dřevěném svícnu. 

Celý popis produktu
599 Kčs DPH
495 Kč bez DPH
Ikona upozornění
Chcete si nechat produkt obrandovat vaším logem?
Popis
Popis produktu
SDG 3 - Zdraví a kvalitní život

Omamně voňavá svíčka v originálním dřevěném svícnu obsahuje vysoce kvalitní levandulový esenciální olej (vyráběný na farmě v podhůří Jizerských hor), kvítky levandule a bio vegan sójový vosk. Svíčky mají dřevěný knot, který vyžaduje maličko pozornosti oproti běžnému provázkovému knotu: při prvním zapálení se knot rychle vznítí a odhoří přebytečný kus. Je možné, že vám svíčka zhasne – toto není na závadu, knot zapalte znovu a trpělivě vyčkejte, až se rozehřeje vosk okolo. Pak už vám nic nebrání si vychutnávat příjemnou atmosféru vykouzlenou svíčkou.

Každý svícen je originál, který má svůj příběh, čeká vás tedy takové malé milé překvapení. Vyrobeno v ČR v podhůří Jizerských hor.

Parametry

Parametry

Velikost Každá je jiná – jedna vyšší, jedna širší
Materiál Přírodní sójový vosk v BIO kvalitě, levandulový esenciální olej z Levandulovny, dřevěný knot, kvítky levandule. Originální dřevěný svícen a skleněný kalíšek.
Druh produktu na doma Svíčky
Označení Branding, Sociální podnik
SDGs SDG 3 - Zdraví a kvalitní život
Značka Levandulovna
Fotky
O výrobci

Levandulovna

Levandulovna se zabývá ekologickým pěstováním květin, především levandule. Zpracovává ji do květových vod, sirupů, solí do koupele, esenciálních olejů, vonných paliček, vonných pytlíčků, polštářů a dalších výrobků. Levandule je nenáročná na pěstování, ale vyniká svou vůní a léčivými účinky. Výrobky jsou určeny pro ty, kteří mají rádi levanduli, přírodní kosmetiku, zdravý životní styl a květiny, vše vypěstované šetrně a s láskou v České republice.

V Levandulovně, environmentálním podniku v podhůří Jizerských hor, tvoří s odpovědností ke krajině i k zaměstnancům. Vše je vyrobeno ručně, s amb

Další produkty stejného výrobce
Detail
Levandulovna
Levandulový sirup

Levandulový sirup si můžete přidávat do čaje nebo si udělat výbornou horkou levanduli. Pomáhá při vyčerpání a nervové skleslosti.

199 Kč
398 Kč/1l
Detail
Detail
Levandulovna
Levandulová svíčka v dřevěném svícnu

Luxusní levandulová svíčka ze sójového vosku s dřevěným knotem v ručně vyráběném dřevěném svícnu. 

599 Kč
Detail
Detail
Levandulovna
Pohankový pás na bedra a záda s levandulí

Tvárný polštář se přizpůsobí vašemu tělu. Levandule působí zklidňujícím dojmem, uvolňuje napětí, snižuje krevní tlak, navozuje příjemnou atmosféru.

390 Kč
Detail
Detail
Levandulovna
Velká sada plná přírodní kosmetiky

Dárková krabička s levandulovým esenciálním olejem, květovou vodou, levandulovou koupelovou solí a mini květovou vodu do kabelky.

1 349 Kč
Detail
Detail
Levandulovna
Sůl z Mrtvého moře s levandulí

Sůl z Mrtvého moře obsahuje až 40 minerálů a v kombinaci s levandulí je blahodárná pro tělo i mysl.

189 Kč
Detail
Detail
Levandulovna
Sada levandulové přírodní kosmetiky

Tato dárková sada se skládá z certifikované levandulové květové vody, levandulové sole do koupele v ručně šitém plátěném pytlíčku, který využijete i na další vaše poklady, a levandulového mýdla, které obsahuje esenciální levandulový olej a květovou vodu.

869 Kč
Detail

Proč u nás nakupovat

Udržíte si dobrý pocit
Balení v duchu zero waste
Podpora lidí s handicapem

Zasaďte objednávku i strom

Pomozte nám obnovit české lesy po kůrovcové kalamitě v okolí našeho skladu. Za každou platbu přes Google Pay za vás se společností Google a organizací PEFC vysadíme jeden strom. Podpoříte obnovu lesů na Vysočině a navíc snížíte uhlíkovou stopu svých nákupů. Čím více plateb přes G Pay, tím více dobra!

Více o G Pay
Logo PEFC
Dárky, které mají skutečně smysl