Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Hmyzí domek – DIY stavebnice

Sestavte si sami hmyzí domeček – vaše zahrádka vám poděkuje! Stavebnice obsahuje: 4 prkýnka s předvrtanými otvory, 8 vrutů, pletivo.

Celý popis produktu
269 Kčs DPH
222 Kč bez DPH
Popis
Popis produktu
SDG 12 - Odpovědná výroba a spotřeba SDG 15 - Život na souši

Už jste někdy přemýšleli, jak pomoci vaší zahrádce od škůdců úrody bez chemikálií? A co kdyby se naopak vaše úroda ještě zvětšila? Odpověď je snadná – pořídit si hmyzí domeček! Hmyzí domečky slouží jako ubytování pro slunéčka sedmitečná, zlatoočky či škvory. Tito tvorové vám za odměnu na zahrádce budou hubit mšice a další škůdce. Domeček ocení i včely samotářky, které vám opylují především ovocné dřeviny. První obyvatelé se k vám nastěhují už první den v případě, že jejich nové ubytování umístíte na jižní stranu stromu či zdi. V případě, že vyberete místo, kde moc nefouká a neprší, uděláte novým přátelům velkou radost.

Vyrobila kokozí integrační dílna ze zbytkových odřezků dřeva, které by se jinak stalo odpadem. Stavebnice obsahuje: 4 prkýnka s předvrtanými otvory, 8 vrutů, pletivo.

Dát ji dohromady je hračka: 1. Sestavte kostru domečku s pomocí přiložených vrutů. 2. Naplňte vhodným materiálem (dutinky – rákos, bambus, šišky, kůra, suché listí nebo seno). 3. Připevněte pletivo. Sponkovačkou nebo pomocí napínáčků (nejsou součástí balení). 4. Pokud je domeček určen pro létající hmyz, umístěte na slunečné místo s volným vletovým prostorem. Pokud chcete potěšit prospěšné nelétavé brouky, domeček umístěte na zem do polostínu.

Parametry

Parametry

Velikost 13,5 x 14 x 12 cm
Materiál Dřevo
Záruka 1 rok
Druh produktu na doma Hmyzí domky
Označení Chráněná dílna
SDGs SDG 12 - Odpovědná výroba a spotřeba, SDG 15 - Život na souši
Značka Kokoza
Fotky
O výrobci

Kokoza

KOKOZA, o.p.s., se profiluje jako společensky prospěšný podnik. Mezi lidmi, firmami a dalšími organizacemi propagujeme kompostování a pěstování ve městě. Inspirujeme a motivujeme je k využívání kompostovacích technologií vhodných do města, k pěstování pro svoji spotřebu a pro radost. Pro zviditelnění těchto témat vytváříme prostor pro spolupráci s aktivními lidmi, firmami a veřejnou správou.

Spolupracujeme s lidmi se zkušeností s duševním onemocněním. Vytváříme pro ně pracovní příležitosti a podporujeme je k účasti na aktivitách, které pořádáme.

Další produkty stejného výrobce
Detail
Kokoza
Seedbomby jedlý truhlík

Jedlá bomba k pěstování bylinek na balkoně nebo za oknem. Seedbomba je kouzelná kulička z jílu, kompostu a vybrané směsi semínek rostlin.

219 Kč
Detail
Detail
Kokoza
Kompostér Bokashi Organko

Kompostér Bokashi rozkládá bioodpad pomocí fermentace a zamezuje tak hnilobnému procesu.

1 290 Kč
Detail
Detail
Kokoza
Kompostér Bokashi Organko 2

Kompostér Bokashi rozkládá domácí bioodpad pomocí fermentace a zamezuje tak hnilobnému procesu. Výherce Red Dot Design Award.

2 290 Kč
Detail
Detail
Kokoza
Hmyzí domek – DIY stavebnice

Sestavte si sami hmyzí domeček – vaše zahrádka vám poděkuje! Stavebnice obsahuje: 4 prkýnka s předvrtanými otvory, 8 vrutů, pletivo.

269 Kč
Detail
Detail
Kokoza
Kniha Pěstujeme ve městě

Praktická knížka, která vám poradí, jak osadit balkon, založit sousedský záhon nebo celou komunitní zahradu.

399 Kč
Detail

Proč u nás nakupovat

Udržíte si dobrý pocit
Balení v duchu zero waste
Podpora lidí s handicapem

Zasaďte objednávku i strom

Pomozte nám obnovit české lesy po kůrovcové kalamitě v okolí našeho skladu. Za každou platbu přes Google Pay za vás se společností Google a organizací PEFC vysadíme jeden strom. Podpoříte obnovu lesů na Vysočině a navíc snížíte uhlíkovou stopu svých nákupů. Čím více plateb přes G Pay, tím více dobra!

Více o G Pay
Logo PEFC
Dárky, které mají skutečně smysl