Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Hardcover zápisník

Zápisník formátu B6+ (130 x 180 mm) na vaše myšlenky, nápady či úkoly.

Celý popis produktu
543 Kčs DPH
449 Kč bez DPH
Ikona upozornění
Chcete si nechat produkt obrandovat vaším logem?
Popis
Popis produktu
SDG 12 - Odpovědná výroba a spotřeba

Zápisník vyrobený na přání zákazníků. Minimalistické zápisníky s pevnými deskami z recyklované knihařské lepenky mají formát B6+. Tento věrný papírový přítel zaznamená a bezpečně ochrání všechny vaše nápady a projekty – nabízí velkorysý prostor 140 stran s tečkovanou linkou. Vazba V8 umožňuje otevření zcela naplocho a lněná stužka založí vaši poznámku přesně tam, kde ji budete potřebovat najít. Praktickou pruženku s poutkem, vyráběnou v sousední chráněné dílně v Holešovicích, můžete doplnit tužkou nebo ji použít na jakýkoliv jiný sešit nebo zápisník z Papírny. Obálku si můžete „obrandovat“ svou ilustrací nebo jménem vaší/cizí kočky. Vyrobeno lokálně a šetrně v Praze a okolí.

Parametry

Parametry

Velikost 130 x 180 mm
Materiál recyklovaný papír
Druh produktu na doma Deníky a zápisníky
Označení Branding, Sociální podnik, Zero waste
SDGs SDG 12 - Odpovědná výroba a spotřeba
Značka Papírna
Počet stran 140 stran
Hmotnost 0,25 kg
Fotky
O výrobci

Papírna

Papírna je český výrobce každodenních předmětů. Značka od svého založení v roce 2014 rychle upoutala mezinárodní pozornost pro svoji sadu papírenských produktů, které jsou kvalitní a cenově dostupné.

Na pražské Letné značka otevřela svůj první obchod a malou tiskací dílnu, kde si můžete vše pohodlně vyzkoušet. Přijít se poradit ohledně vaší zakázky nebo si třeba jen originálně nechat zabalit dárek.

Další produkty stejného výrobce
Detail
Papírna
Hardcover zápisník

Zápisník formátu B6+ (130 x 180 mm) na vaše myšlenky, nápady či úkoly.

543 Kč
Detail
Detail
Papírna
Voucherník

Voucherník obsahuje 5 poukázek včetně číslování pro rozmanité využití. Můžete si jej pořídit jako své osobní vouchery pro své nejbližší nebo je využít i jako vouchery pro váš vlastní obchod a vaše zákazníky.

422 Kč
Detail

Proč u nás nakupovat

Udržíte si dobrý pocit
Balení v duchu zero waste
Podpora lidí s handicapem

Zasaďte objednávku i strom

Pomozte nám obnovit české lesy po kůrovcové kalamitě v okolí našeho skladu. Za každou platbu přes Google Pay za vás se společností Google a organizací PEFC vysadíme jeden strom. Podpoříte obnovu lesů na Vysočině a navíc snížíte uhlíkovou stopu svých nákupů. Čím více plateb přes G Pay, tím více dobra!

Více o G Pay
Logo PEFC
Dárky, které mají skutečně smysl