Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Proč vybrat firemní dárky od Nakup na Dobro?

  • Najdete u nás stovky udržitelných dárků s pozitivním dopadem.
  • Nákupem na Dobro uděláte radost obdarovanému, naší planetě, i tomu, kdo dárek vyrobil.
  • Podpoříte lokální výrobce, sociální podniky i dobročinné projekty řady neziskových organizací.
  • Vybrané dárky vám rádi obrandujeme a na míru upravíme. Zkompletujeme firemní balíčky i z vašich dárků či reklamních předmětů.
  • Na celý nákup včetně dopravy navíc získáte náhradní plnění. Samozřejmostí je naše individuální péče a osobní přístup ke každé firemní objednávce.

Dárky, kterými přispějete k cirkulární ekonomice

Na zapsání dobrých myšlenek je stvořený kvalitní zápisník z ekologicky vyčištěného banneru. Dlouhé měsíce zakrýval budovu Národního muzea a teď z něj je ideální skrýš na myšlenkové pochody. Není jediným, druhou šanci dostaly i zbytkové textilie v podobě designových zápisníků, které rádi vyrobíme ve vašem firemním brandingu a přesně podle vašich představ.

Balíčky na míru plné Dobra

Vyberte si cokoliv z našich Dobro produktů, přidejte i své reklamní předměty nebo vzkazy, a my vám připravíme speciální obrandovaný balíček na míru. Vše bude udržitelně zabaleno s náležitou péčí našich kolegů ve skladu.

Vína plná Dobra

Tradiční firemní dárek v udržitelném provedení přinášejícím Dobro. Naservírujete svým partnerům sadu vína s designovým upcycle prkýnkem nebo s každým lokem charitativních vín podpoříte seniory či rodiny s dětmi se specifickými potřebami jako je např. autismus? Potrpíme si na dobrou kvalitu a vybíráme tak vinařství, která jsou hrdým držitelem značky BIO nebo prestižní certifikace biodynamického hospodářství Demeter.

Recyklovaný hrneček z kávové sedliny s vaším logem

Z kávové sedliny na dalších nespočet káv. Vaše logo si zaměstnanci a partneři udrží v paměti pokaždé, když se napijí.  Lehký a přesto nesmírně odolný cestovní kelímek má kromě krásy a využití odpadu z kaváren ještě jeden bonus – jemně voní po kávě.

Dárkové sady kampotského pepře

Ručně balená sada s využitím přírodních materiálů, ve které se propojí české dřevo, jako materiál na mlýnek, a prémiový kampotský pepř – ručně sbíraný, 100% organický fair trade produkt. Posledním detailem k dokonalosti může být gravírované logo nebo jméno vaší značky, které pro vás zajistíme zdarma.

Dárky, ve kterých spojíte hřích s dobrým skutkem

Tohle je Dobro, po kterém se zapráší do několika minut. Vaječňák a cukroví připravují s láskou z poctivých surovin v sociálním podniku, který vytváří pracovní příležitosti pro lidi s hendikepem. Dobroty vznikají pod rukama mistrů v oboru podle tradičních receptur osvědčených generacemi.

Pošlete Dobro dál do světa

Dárek pro firemní klienty a zaměstnance nemusí mít vždy materiální podobu. Pro nerozhodné nabízíme náš voucher Nakup na Dobro v hodnotě 300 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč. Udržitelnost nezapře ani on, nechali jsme ho vyrobit z rostoucího papíru. Po zasazení tak obdarovanému z voucheru vykvete louka plná lučního kvítí. A Dobro si vybere přesně podle svého gusta. Voucher nabízíme také v online variantě.

Chcete do Dobra zapojit i vaše zaměstance?

  • Přivezeme Dobro až za vámi v podobě charitativního jarmarku. O vše bude postaráno a vy si budete moct užívat dobrý pocit.
  • Společně vybereme top produkty Nakup na Dobro od stovek sociálních podniků, lokálních výrobců a dobročinných organizací.
  • Zajistíme stánek i obsluhu z řad našich zaměstnanců s hendikepem.
  • Podmínkou je zakoupení voucherů na Nákup na Dobro v minimálním počtu 200 ks a hodnotě 150 Kč.
  • Můžete je věnovat zaměstnancům jako motivaci k navštívení stánku.

Tohle Dobro se vám vyplatí!

Náhradní plnění na celý nákup včetně dopravy

Jste firma s více než 25 zaměstnanci? Pokud dáváte práci i osobám se zdravotním postižením, tleskáme vám. Možná to ale charakter vašeho byznysu neumožňuje, ale i tak musíte dle zákona zaměstnávání hendikepovaných podpořit jiným způsobem. A jeden z nich nabízí náš e-shop Nakup na Dobro.

Nakupte na Dobro a uplatněte tzv. náhradní plnění

Nemůžete-li sami zaměstnávat hendikepované, můžete nakoupit služby či produkty od podniků, které zaměstnávají více než 50 % osob s hendikepem na chráněném trhu práce. Tím uplatníte tzv. náhradní plnění. A protože samotný provoz našeho e-shopu zajišťují kolegyně a kolegové se zdravotním hendikepem, můžete náhradní plnění uplatnit u nás.

Jdete do Dobra s námi?
Kontaktujte nás a společně dáme dohromady originální a udržitelné firemní balíčky, se kterými dáte svým partnerům a zaměstnancům najevo, že to s planetou opravdu myslíte vážně. Nenašli jste, co jste hledali? Dobro vám připravíme na míru přesně podle vašich představ.
Jan Kašpar
+420 603 404 831
Win-win řešení pro firmy, neziskovky i hendikepované