Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Proč vybírat dárky na e-shopu Nakup na Dobro?

  • Najdete u nás pouze udržitelné dárky s dopadem.
  • Nákupem na dobro uděláte radost obdarovanému, naší planetě, i tomu, kdo ho vyrobil.
  • Samozřejmostí je naše individuální péče a osobní přístup ke každé firemní objednávce.
  • Vybrané dárky vám obrandujeme a na míru upravíme.
  • Zkompletujeme firemní dobro balíčky i z vašich dárků.
  • Na celý nákup včetně dopravy získáte náhradní plnění.

Dárkové sady kampotského pepře

Jsou vyrobeny z českého dřeva a skla, zdarma je pak gravírování vašeho loga či jména do dřeva, stejně jako luxusní dárkové balení, které se vždy kompletuje ručně. 100% organický fair trade produkt, s láskou sbíraný, sluncem sušený a ručně kontrolovaný – kuličku po kuličce.

Vína, která potěší nejen vaše chuťové buňky, ale také myslí na ostatní

Máme šikovné sady vín s designovým upcycle prkýnkem nebo karafou, ale i vína, která pomáhají seniorům. V nabídce najdete také vína, která jsou hrdým držitelelem značky BIO a nebo prestižní certifikace biodynamického hospodářství Demeter.

Káva, čaje nebo sirupy? Univerzálnější dárek asi neexistuje

Na Nakup na Dobro najdete vše, od degustační sady káv, přes bylinné čaje až po vánoční sirupy, které navodí tu správnou sváteční atmosféru. Káva, kterou máme v nabídce, je bio nebo s certifikací Fairtrade. Koupí kávových produktů můžete podpořit mnohé projekty, které vás určitě chytnou za srdce.

Dárky, ve kterých spojíte hřích s dobrým skutkem

Vaječňák a cukroví vám nedá jenom teplý pocit u srdce, že pomáhate, ale omámí i vaše chuťové pohárky. Sociální podnik vytváří pracovní příležitosti pro lidi s handicapem a taky nabízí ručně vyráběné produkty, které vznikají pod rukama mistra v oboru a jsou připraveny z kvalitních surovin a dle tradičních receptur.

Kniha nejen pro děti s limitovanou čokoládou

Budoucnost planety v rukách malé objevitelky. Napínavé vyprávění o světě, který se nenávratně mění, od Barbary Nesvadbové a Lucie Mádlové s dechberoucími ilustracemi Renáty Fučíkové. Jako bonus jsme pro vás s ilustracemi připravili limitovanou edici čokolády od rodinné čokoládovny.  

Dárek, kterým přispějete k cirkulární ekonomice

Zápisník je dárek, který se vždy hodí. Ten náš je navíc ukrytý v bezpečí pevného obalu vyrobeného z ekologicky vyčištěného banneru, který zakrýval budovu Národního muzea na pražském Václavském náměstí.

Originální kapsička s ilustrací Malého prince

Limitovaná edice svačinových kapsiček Nakup na Dobro na motivy Malého prince od sociálního podniku, který s láskou propojuje ekologický způsob života a pomoc lidem s handicapem. Vy tak nyní můžete obdarovat své zaměstnance i partnery kapsičkou, která pomáhá a nese s sebou víc než jen jedno poselství.

Pošlete dobro dál do světa

Dárek pro firemní klienty nemusí mít vždy materiální podobu. A proto v Nakup na Dobro přinášíme také dárky, kterými můžete darovat dobrý pocit. Pro nerozhodné nabízíme náš voucher Nakup na Dobro v hodnotě 300 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč. A voucher to není jen tak ledajaký. Vyrobili jsme ho pro vás z rostoucího papíru. Po zasazení vám z voucheru vykvete louka plná lučního kvítí.

Náhradní plnění na celý nákup včetně dopravy

O tom, že se nákup firemních dárků na e-shopu Nakup na Dobro skutečně vyplatí, svědčí i fakt, že na celý nákup včetně dopravy získáte náhradní plnění. Nemůžete-li totiž sami zaměstnávat handicapované, můžete nakoupit služby či produkty od podniků, které zaměstnávají více než 50 % osob s handicapem na chráněném trhu práce. A protože samotný provoz e-shopu Nakup na Dobro zajišťují kolegyně a kolegové se zdravotním handicapem, můžete náhradní plnění uplatnit u nás.

Nenašli jste, co jste hledali?
Prohlédněte si celou nabídku Nakup na Dobro

Jdete na dobro s námi?
Kontaktujte nás s vašimi požadavky a my vám nabídku ušijeme přesně na míru. Vyberte si z našeho e-shopu libovolné produkty, my vám z nich rádi vytvoříme udržitelné dobro balíčky. Rádi vám do nich přidáme také vaše propagační materiály.
Elena Kollárová
(+420) 770 171 043
Win-win řešení pro firmy, neziskovky i hendikepované