Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Dopřejte svému dítku Dobro

Dětský den se pomalu blíží a rodiče už začínají přemýšlet, jak své ratolesti, ať už ty nejmladší, tak starší, potěšit nějakou drobností. S dětmi oslavujeme tento jejich den už od roku 1954 a tradic, oslav a akcí se od té doby zaběhlo plno. Proč tento den neozdobit ještě o další pěknou perličku - udržitelnost?

Sami víme nejlépe, že darovaná věc, která je zároveň etická, šetrná k přírodě a dělaná lokálně a s láskou má najednou o něco hezčí hodnotu. Proto jsme si pro vás nachystali pár tipů na milé dárky, které udělají radost vašim dětem, vám i naší planetě. 

Dětské body „Rostu jako z vody“

Must-have do každé rodiny. Pohodlné dětské body ze 100% česané bio bavlny s potiskem „Rostu jako z vody“ se hodí pro všechny malé smíšky.

SDGs fotbalový míč

Jedinečný fotbalový míč nejen pro kluky s Cíli udržitelného rozvoje od OSN. Darovat svůj čas dětem je kolikrát mnohem více, než jakýkoliv materiální dárek. Zahrajte si s nimi proto fotbal, či jinou míčovou hru a vytvořte si tak spoustu společných vzpomínek a dovedností.

Ratanová houpačka

Ratanová houpačka ve tvaru koně se velice rychle stane nejen obrovským štěstím vašich dětí, ale i pěkným, minimalistickým doplňkem vašeho dětského pokoje. No, posuďte sami, kdo z nás kdy nechtěl doma houpacího koníka?

Kniha Mia a svět

Naše planeta i život na ní se proměňují – a to rychleji než kdy předtím. Devítiletá Mia má proto spoustu otázek: Proč někde lidé trpí hlady, zatímco jinde se jídlo vyhazuje? Kvůli čemu se válčí? Jak ovlivňujeme přírodu a zvířata? S babičkou a rodiči se proto snaží zjistit, jak by mohli planetě pomoct. I když to není jednoduché povídání, nakonec dojdou k nadějnému závěru: na Zemi můžeme žít i tak, abychom její krásy zachovali i pro další generace.

Ponožkový Pestrouš

Plyšák Ponožkový Pestrouš podporuje výcvik asistenčních psů pro děti a dospělé s různými druhy postižení. Každý je ručně dělaný, originální a jinak půvabný. Svou barevností a roztomilým výrazem udělá radost nejen těm nejmenším. 

Koš na dětské hračky

Dárek, který udělá radost celé rodině. Tento ratanový koš najde své využití nejen v dětském pokoji, ale i v prádelně nebo obývacím pokoji na deky a polštáře. A s měkoučkými dekami si ho často zamilují i vaši domácí mazlíčci.

Společenská hra A FRČÍME! 

Tato hra je ideálním dárkem pro celou rodinu, a to i starší děti. Bude se rozhodně líbit každému stratégovi, i těm, kteří by se rádi dozvěděli něco více o vlastivědě a zeměpisu. Je určena pro děti nejmenšího věku i ty nejzdatnější studenty a rodiče – více se dozvíte v pravidlech.

Poukaz na únikovou hru Čas zvratu

Pomalu se dostáváme ke starším dětem, kdy vybrat správný dárek je kolikrát opravdu náročné. Vyzkoušejte proto tuto skvělou zábavu pro celou rodinu, jejíž cílem je jediné - unikneme globálním změnám? Přijďte se svým týmem 3-4 osob také pomoci a zachovat planetu takovou, jakou ji známe, i pro příští generace. Máte to ve svých rukách!

Mohlo by vás zajímat

Dopřejte svému dítku Dobro

Dětský den se pomalu blíží a rodiče už začínají přemýšlet, jak své ratolesti, ať už ty nejmladší, tak starší, potěšit nějakou drobností. S dětmi oslavujeme tento jejich den už od roku 1954 a tradic, oslav a akcí se od té doby zaběhlo plno. Proč tento den neozdobit ještě o další pěknou perličku - udržitelnost?

Udělejte mamince radost na Den matek dárkem, co pomáhá i dál

Jaro přichází s mnoha drobnými radostmi - rozkvétající příroda, první teplé večery i příjemné svátky, jako První máj nebo Den matek. Právě na druhou květnovou neděli většina z nás sháníme dárek pro své maminky, abychom oslavili je, jejich péči i mateřskou lásku.

Slavte s námi Den Země každý den. Přinášíme tipy, jak na to!

Den Země se poprvé slavil v USA v roce 1970 jako celonárodní manifest za životní prostředí, a to ve snaze získat politickou podporu v otázkách životního prostředí. Už tenkrát bylo hnutí poháněné mladou generací. OSN vyhlásila Mezinárodním Den Země o rok později. A my jsme se rozhodli v tomto hnutí pokračovat. 

Soutěž ShopRoku zná své vítěze. Cenu Udržitelného e-shopu získalo Nakup na Dobro

Třináctý ročník soutěže ShopRoku, kterou každoročně vyhlašuje nákupní rádce Heureka.cz, už zná své vítěze. Oblíbené soutěžní klání, kde zákazníci a odborná porota každoročně volí nejpopulárnější, nejzajímavější a nejkvalitnější e-shopy českého internetu, se letos rozrostlo o jednu zcela novou kategorii. Vedle tradičních „disciplín“ se tak poprvé v historii oceňovala také udržitelnost. Cenu Udržitelného e-shopu roku získal e-shop Nakup na Dobro, jehož základní hodnotou jsou aspekty udržitelnosti. 

Náhodný výběr dobra

Detail
.pepper..field
Sada s mlýnkem z českého jasanu

Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního jasanu,  české zkumavky s 3 x 75 g všech Kampotských pepřů a krabička z Poličky.

3 499 Kč
Detail
Detail
Nakup na Dobro
Káva Nakup na Dobro z Tiché kavárny

Láska na první šálek. Čerstvě pražená káva z Brazílie, vhodná na popíjení v tichosti i ve společnosti těch, které máte ještě radši než kávu. Jedinečná směs kávy namíchaná první pražskou kavárnou s neslyšící obsluhou pouze pro e-shop Nakup na Dobro.

185 Kč
1 233 Kč/1kg
Detail
Detail
Tichý svět
Online osvětový workshop o světě neslyšících

Poznejte svět neslyšících! Nabízíme praktický interaktivní workshop o světě neslyšících i s ukázkou základů českého znakového jazyka.

3 590 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online skupinový kurz znakového jazyka pro začátečníky

Díky online výuce se můžete učit znakový jazyk s neslyšícím lektorem z pohodlí domova a ušetříte čas.

3 390 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Odličovací kosmetické tampony

Praktické a pratelné odličovací tampony, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Aby vám je pračka „nesežrala“, tampony jsou dodávány v pytlíku vhodném na praní. 

149 Kč
Detail
Detail
Econea
laSaponaria Krém na ruce s damašskou růží BIO

Krém na ruce z olivového oleje v BIO kvalitě a návykovou vůní, který zregeneruje namáhané a unavené ruce a stane se jejich nejlepším přítelem.

155 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Esenciální olej Palo santo

30% esenciální olej ze vzácného ekvádorského dřeva má příjemnou a uklidňující vůni, navozuje pohodu a má harmonizující účinky. 

399 Kč
Detail