Dobrej Punk Rulandské šedé 2022

Novinka Dobro navíc
395 Kč
Skladem (>5 ks)

Divoké, nespoutané, živé, navíc s přívlastkem Dobra. Zkrátka Dobrej Punk. K Dobru si dolijte ještě rodinné vinařství, limitovanou edici a příspěvek pro děti s autismem a ADHD.

Tento produkt je určen starším 18 let. 
Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tahle sklenička bude doslova chutnat po Dobru. Společně s vinaři z Vinných sklepů Kutná Hora jsme si na biodynamickém víně Nakup na Dobro dali skutečně záležet a vytvořili charitativní limitovanou edici Rulandského šedého 2022. Z každé zakoupené lahve putuje 10 Kč do neziskové organizace Střediska Na Sioně, která pomáhá dětem se specifickými požadavky, jako je autismus nebo ADHD, a jejich rodinám. 

Tohle víno je celé trochu punk, ale vyšperkovaný. Víno je v takovém stavu, jako bylo ve chvíli lahvování. Mladé víno je naperlené, plné blahodárných kvasnic, a neměly by na něj být kladeny nároky jako na víno dospělé. 

A na jakých vinicích bobulky zrály? Pro výrobu vína nebyla použita žádná chemie, na vinici ani ve sklepě, a víno bylo vyrobeno pouze z vlastních hroznů. Vinné sklepy Kutná Hora jsou navíc držiteli značky BIO a jako jediné vinařství v Česku i na Slovensku také prestižní certifikace biodynamického hospodářství Demeter.

 

Certifikát Dobra

Doplňkové parametry

Kategorie: Dobroty
Certifikát Dobra: Biodynamické víno certifikace Demeter, Lokální produkt
Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 12 % obj.
Odrůda: Rulandské šedé
Obsah cukru: Suché
Ročník: 2022
Barva: Bílé
Ochranná známka: Demeter
Certifikace BIO: (CZ-BIO-002)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: