Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

BBQ set příborů

Udržitelné příbory z přírodního materiálu na bázi dřevní moučky, které jsou vyrobené v České republice. Ideální pro ten nejlepší zážitek z jídla venku. Neobsahuje plasty.

Celý popis produktu
290 Kčs DPH
240 Kč bez DPH
Popis
Popis produktu
SDG 9 - Průmysl, inovace a infrastruktura SDG 12 - Odpovědná výroba a spotřeba SDG 13 - Klimatická opatření

BBQ sada s udržitelnými příbory (10x vidlička, 10x nůž a 10x lžíce) pro ten nejlepší zážitek z jídla venku. Vhodné pro zahradní party, oslavy, svatby, catering i restaurace.

Vyrobeno ze 100% přírodního materiálu na bázi dřevní moučky. Neobsahuje plasty. Funkční alternativa k plastovému či dřevěnému příboru, která je vhodná pro každou situaci, kdy kovový příbor není po ruce.

Vyrobeno lokálně a zodpovědně v České republice.

Vhodné pro teplé pokrmy do 100 ℃.

Materiál:
Hlavní složkou materiálu je dřevní moučka, která vzniká jako odpadní surovina při zpracování dřeva a kterou nakupujeme lokálně. Jako pojivo používáme PHB(V), přírodní polymery vyráběné při fermentaci jako zásobní látka bakterií. Jsou biologicky rozložitelné v různých prostředích, včetně kompostu, půdy a mořského prostředí. Abychom usnadnili výrobní proces a zlepšili mechanické vlastnosti výrobků, přidává se do materiálů směs obnovitelných minerálů.

Materiál

Hlavní složkou našeho materiálu je dřevní moučka, která vzniká jako odpadní surovina při zpracování dřeva a kterou nakupujeme lokálně. Jako pojivo používáme PHB(V), přírodní polymery vyráběné při fermentaci jako zásobní látka bakterií. Jsou biologicky rozložitelné v různých prostředích, včetně kompostu, půdy a mořského prostředí. Abychom usnadnili výrobní proces a zlepšili mechanické vlastnosti výrobků, přidáváme do našich materiálů směs obnovitelných minerálů.

Způsob užití

  • Vhodné pro teplé pokrmy do 100 ℃.
Péče a údržba produktu
  • Skladujte na suchém místě při teplotě 10–30°C mimo přímé sluneční světlo.
Poučení o nebezpečí při nesprávném užití
  • Nevhodné pro děti do 3 let.
Parametry

Parametry

Materiál Dřevní moučka, přírodní polymer PHB(V), minerály.
Země původu Česká republika
Záruka 6 měsíců
Druh produktu na doma Příbory
SDGs SDG 9 - Průmysl, inovace a infrastruktura, SDG 12 - Odpovědná výroba a spotřeba, SDG 13 - Klimatická opatření
Značka ReFork
Hmotnost 0,289 kg
Druh produktu na cesty Příbory
Fotky
O výrobci

ReFork

Refork je česká firma, která vyvíjí přírodní materiál na bázi dřevní moučky a vyrábí z něj funkční produkty jako alternativy k plastu. Celý proces je založen na kombinaci odpadních surovin a přírodních materiálů s nejmodernějším technologickým know-how. Firma si zakládá na transparentnosti materiálu, lokální produkci i surovinách. Prvním výrobkem jsou udržitelné příbory pro ten nejlepší zážitek z jídla venku – vidlička je ale jen začátek.

Více informací na webu: www.refork.com.

Další produkty stejného výrobce
Detail
ReFork
BBQ set příborů

Udržitelné příbory z přírodního materiálu na bázi dřevní moučky, které jsou vyrobené v České republice. Ideální pro ten nejlepší zážitek z jídla venku. Neobsahuje plasty.

290 Kč
Detail

Proč u nás nakupovat

Udržíte si dobrý pocit
Balení v duchu zero waste
Podpora lidí s handicapem

Zasaďte objednávku i strom

Pomozte nám obnovit české lesy po kůrovcové kalamitě v okolí našeho skladu. Za každou platbu přes Google Pay za vás se společností Google a organizací PEFC vysadíme jeden strom. Podpoříte obnovu lesů na Vysočině a navíc snížíte uhlíkovou stopu svých nákupů. Čím více plateb přes G Pay, tím více dobra!

Více o G Pay
Logo PEFC
Dárky, které mají skutečně smysl