Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Nocleženka

Zakoupením Nocleženky v hodnotě 100 Kč podpoříte konkrétního člověka bez domova, který tak bude moci strávit jednu noc v teple.

Celý popis produktu
100 Kčs DPH
100 Kč bez DPH
Popis
Popis produktu
SDG 1 - Konec chudoby SDG 3 - Zdraví a kvalitní život

Nocleženka může být skvělým nevšedním dárkem. Kupte Nocleženku, která lidem bez domova umožní strávit důstojnou noc v teple a v zimním období může doslova zachránit život. Zakoupením Nocleženky v hodnotě 100 Kč podpoříte konkrétního člověka bez domova, který tak bude moci strávit jednu noc v teple v noclehárně Armády spásy. Nocleženka nezahrnuje pouze nocleh samotný, ale také teplou polévku a teplý nápoj, další pomoc a rozvoj služeb pro lidi v nouzi. 

Parametry

Parametry

Omezení / Platnost dárkového poukazu 12 měsíců
Druh dárkového poukazu Dobročinné vouchery
Označení Charitativní
SDGs SDG 1 - Konec chudoby, SDG 3 - Zdraví a kvalitní život
Značka Nakup na Dobro a Armáda spásy
Fotky
O výrobci

Armáda spásy

Cílem Armády spásy v České republice je fyzická, sociální, morální a duchovní podpora lidí všech věkových kategorií, a to na křesťanských principech. Cílovou skupinou Armády spásy jsou všichni ti, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, ale také ti, kteří hledají jakoukoliv duchovní pomoc či oporu. Armáda spásy provozuje sociální zařízení a komunitní centra, ve kterých poskytuje více než 60 registrovaných sociálních služeb. Každý den jejich služeb využívá přes dva tisíce znevýhodněných osob.

 

Další produkty stejného výrobce
Detail
Nakup na Dobro a Armáda spásy
Nocleženka

Zakoupením Nocleženky v hodnotě 100 Kč podpoříte konkrétního člověka bez domova, který tak bude moci strávit jednu noc v teple.

100 Kč
Detail

Proč u nás nakupovat

Udržíte si dobrý pocit
Balení v duchu zero waste
Podpora lidí s handicapem

Zasaďte objednávku i strom

Pomozte nám obnovit české lesy po kůrovcové kalamitě v okolí našeho skladu. Za každou platbu přes Google Pay za vás se společností Google a organizací PEFC vysadíme jeden strom. Podpoříte obnovu lesů na Vysočině a navíc snížíte uhlíkovou stopu svých nákupů. Čím více plateb přes G Pay, tím více dobra!

Více o G Pay
Logo PEFC
Dárky, které mají skutečně smysl