Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Moringa prášek 100 g

Podpořte svou imunitu drceným listem stromu moringa. Nejvyšší koncentrát vitamínů, aminokyselin, železa, hořčíku a vlákniny na světě. 

Celý popis produktu
275 Kčs DPH
239 Kč bez DPH
Ikona upozornění
Chcete si nechat produkt obrandovat vaším logem?
Popis
Popis produktu
SDG 3 - Zdraví a kvalitní život SDG 8 - Důstojná práce a ekonomický růst

 

Moringa oleifera – drcený list – doplněk stravy Sušené a drcené listy Moringy jsou kompletní potravinou. Moringa je stále zelený tropický strom. Vysoký obsah aminokyselin, železa, hořčíku, draslíku a vlákniny dělají z moringy silnou zbraň ve znovunalezení vaší vitality a zlepšení imunity. Moringa je prospěšná všem. Obzvláště vhodná je pro duševně či fyzicky náročná povolání, nebo pokud jste vegetarián, vegan, senior, cukrovkář či celiak. Vynikající je pro kojící matky.

Moringa olejodárná je zatím nejbohatší plodina co do množství antioxidantů, minerálů, vitamínů a aminokyselin, která je na světě známa. Proto se jí také přisuzují až zázračné účinky na zdraví a vitalitu těla i mysli. Pro mnohé obyvatele je přímo zásadní potravinou, která jim dodává všechny důležité živiny, včetně všech devíti esenciálních aminokyselin. Kromě nich obsahuje na 90 vitamínů (nejvíce pak vitamínu A, E (tokoferol), B1 (thiaminu), B2 (riboflavin), B9 (kys. listová), 46 antioxidantů, minerály (zejména vápník, hořčík, železo, draslík), bílkoviny a další.   

Konzumace moringy přispívá k posílení imunity a fyzické kondice. Certifikováno Státním zdravotním ústavem.

Sušené moringové listy obsahují

  • 25 % bílkovin včetně všech 9 esenciálních aminokyselin
  • 31 % vlákniny
  • Vitamíny A, vitamín E, Thiamin, Riboflavin a kyselinu listovou (Folát)
  • Vápník, hořčík, železo a draslík
  • 46 typů antioxidantů

Způsob užití

Doporučené denní dávkování:

1 lžičku (2,5 g) 3krát denně (7,5 mg). Ideální do shakeru a smoothies, přimíchat do salátů a těstovin a do těsta při pečení. Přimíchat se dá do dipů a omáček.

Poučení o nebezpečí při nesprávném užití:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Není náhradou pestré stravy.
  • Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let.

Péče a údržba

Uchovávejte v suchu, při teplotě do 25 °C a mimo dosah dětí.

Parametry

Parametry

Složení Moringa oleifera list drcený (100% přírodní)
Země původu Etiopie
Hmotnost 0,1 kg
Druh produktu na tělo Prášky
Označení Branding, Bio, Fairtrade
SDGs SDG 3 - Zdraví a kvalitní život, SDG 8 - Důstojná práce a ekonomický růst
Značka Holistic Solutions
Záruka 2 roky
Fotky
O výrobci

Holistic Solutions

Společnost Holistic Solutions podniká v nejexotičtějších zemích Afriky a Asie s cílem přispět k udržitelnému rozvoji nejchudších komunit. Transferem know-how a inovací chrání životní prostředí, zdroje pitné vody a rozvíjí udržitelné zemědělství. Tým je složen z nadšených odborníků s vášní pro práci, která má smysl. Jejich aktivity jdou v souladu s principem ,,přemýšlet globálně, jednat lokálně“.

V roce 2019 firma získala první místo v Cenách SDGs v kategorii Zahraniční rozvojové spolupráce za fair trade projekt mojeMORINGA, jenž od roku 2015 fair trade spoluprací podporuje farmářky z etiopského venkova pěstujících rostlinu moringa, kterou sklízí a suší.

Dnes je do projektu zapojeno přes 150 místních farmářů a jejich vzájemná spolupráce se společností Holistic Solutions prospívá nejen široké místní komunitě, ale i krajině, jelikož s větším odbytem místní farmáři sází více stromů moringy olejodárné, což pomáhá zabraňovat erozi, a jedná se tak o dobrou adaptační strategií na změnu klimatu. Moringové fair trade produkty firma v ČR prodává pod značkou TIBIBIRI, což v amharštině, etiopském jazyce, znamená ,,přátelství, partnerství“.

Další produkty stejného výrobce
Detail
Holistic Solutions
Moringa prášek 100 g

Podpořte svou imunitu drceným listem stromu moringa. Nejvyšší koncentrát vitamínů, aminokyselin, železa, hořčíku a vlákniny na světě. 

275 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Moringa tablety 360 tbl.

Moringové tablety posílí vaší imunitu a fyzickou kondici. Jsou vyrobeny ze 100% přírodního prášku nejvyšší kvality z listů stromu moringa.

499 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Moringový olej 30 ml

Za studena lisovaný moringový olej prvotřídní kvality s antioxidanty, vitamíny a minerály, který má blahodárné účinky pro pleť i vlasy.

299 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Moringový olej 100 ml

Za studena lisovaný moringový olej prvotřídní kvality s antioxidanty, vitamíny a minerály, který má blahodárné účinky pro pleť i vlasy.

650 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Africké mýdlo s moringou

Moringové mýdlo je 100% přírodní a udělá radost každému, koho zajímá čistá přírodní kosmetika s moringovým extraktem a moringovým olejem.

175 Kč
Detail

Proč u nás nakupovat

Udržíte si dobrý pocit
Balení v duchu zero waste
Podpora lidí s handicapem

Zasaďte objednávku i strom

Pomozte nám obnovit české lesy po kůrovcové kalamitě v okolí našeho skladu. Za každou platbu přes Google Pay za vás se společností Google a organizací PEFC vysadíme jeden strom. Podpoříte obnovu lesů na Vysočině a navíc snížíte uhlíkovou stopu svých nákupů. Čím více plateb přes G Pay, tím více dobra!

Více o G Pay
Logo PEFC
Dárky, které mají skutečně smysl