Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?
  • Úvod
  • Hello bank! podporuje udržitelné nákupy a stává se partnerem Nakup na Dobro

Hello bank! podporuje udržitelné nákupy a stává se partnerem Nakup na Dobro

Spolupráce symbolicky odstartovala již v rámci celosvětového svátku štědrosti Giving Tuesday, kdy jsme na e-shopu spustili prodej Nocleženek.

Nocleženka v hodnotě 100 Kč umožní lidem bez domova strávit důstojnou noc v teple a v zimním období může doslova zachránit život.. Nocleženka nezahrnuje pouze nocleh samotný, ale také teplou polévku a teplý nápoj, další pomoc a rozvoj služeb pro lidi v nouzi. Společnost Hello bank! jich společně s Nakup na Dobro v rámci své Giving Tuesday aktivity zakoupila rovnou tisíc. Podobné projekty, které mají smysl a přidanou hodnotu, společnost Hello bank! podporuje dlouhodobě. Zejména pomoc projektům v oblasti udržitelnosti je nedílnou součástí strategie nejen Hello bank!, ale i celé BNP Paribas.

„Rádi inspirujeme nejen naše klienty k nákupům, které jsou v důsledku udržitelné, pomáhají lidem či přírodě a podporujeme projekty, jež nejsou ploché, mají hlubší rozměr a dávají opravdu smysl. Proto jsme se velmi rádi stali partnerem a podporovatelem tohoto unikátního e-shopu, který spojuje myšlenku udržitelnosti, lokální výroby a podpory sociálních podniků. To je přesně směr, kterým se strategie Hello bank!, ale i celé skupiny BNP Paribas, chce v budoucnu ubírat,“ popisuje Gabriela Pithartová, Marketing & Engagement Director, Hello bank!.

„Jsem moc ráda, že do nového roku vstupujeme s tak silným partnerem jako je společnost Hello bank!. Již naše předchozí spolupráce na Cenách SDGs jasně ukázaly, že máme společné vize a cíle. Moc se těším, že příští rok společně s našimi zákazníky, kterým také na udržitelnosti záleží, vykonáme spoustu dobra,“ říká Lucie Mádlová, ředitelka Asociace společenské odpovědnosti.

Mohlo by vás zajímat

6 jednoduchých změn pro zero waste domácnost

Ročně po sobě necháme planetě přes 2,12 miliardy tun odpadu. Je tak ku prospěchu, že pojem zero-waste se začíná skloňovat čím dál častěji. Nenechte se vyděsit představou, že už si domů nesmíte přinést žádný odpad. Vnímejte zero waste spíše jako návod na to, jak se chovat udržitelně ve všech sférách svého života. Stačí začít malými krůčky. Pro vaše Dobro jsme dali dohromady 6 tipů, jak začít s domácností bez odpadu.

Pořiďte svým blízkým originální vánoční dárky bez stresu a šetrně k přírodě

Přemýšlíte nad tím, čím letos obdarujete své blízké? Pokud vám není lhostejný stav naší planety, určitě vybírejte jen ze segmentu udržitelných dárků, v němž jsou dnes již naprostou samozřejmostí nejen eko obaly ale i další vychytávky jako například zelená doprava. Jedině tak budete mít ze svého nákupu skutečně radost vy, obdarovaní i příroda. Vedle věcných darů můžete navíc v dnešní době jednoduše šáhnout i po nespočtu různých voucherů na pomoc přírodě či zvířatům. Nakupujte na dobro, ohleduplně a bez stresu! Potřebnou inspiraci najdete v našich tipech.

Jako jedni z prvních se můžeme pochlubit logem Udržitelný e-shop

Žijeme v době, kdy je zcela nezbytné věnovat se otázkám udržitelnosti a zachování naší planety pro život náš i našich potomků. Proto Heureka, Visa, Komerční banka a Asociace společenské odpovědnosti představili projekt pro všechny e‑shopy, které s tímto názorem souhlasí a chtějí pro to něco udělat. Smyslem projektu “Udržitelný e-shop” je podpořit a motivovat e-shopy, které se snaží o udržitelný provoz a myslí na dopady svého podnikání. 

Náhodný výběr dobra

Detail
.pepper..field
Sada s mlýnkem z českého jasanu

Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního jasanu,  české zkumavky s 3 x 75 g všech Kampotských pepřů a krabička z Poličky.

3 499 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Káva Nakup na Dobro z Tiché kavárny

Láska na první šálek. Čerstvě pražená káva z Brazílie vhodná na popíjení v tichosti i ve společnosti těch, které máte ještě radši než kávu.

185 Kč
1 233 Kč/1kg
Detail
Detail
Tichý svět
Káva Nakup na Dobro z Tiché kavárny

Láska na první šálek. Čerstvě pražená káva z Brazílie vhodná na popíjení v tichosti i ve společnosti těch, které máte ještě radši než kávu.

185 Kč
1 233 Kč/1kg
Detail
Detail
Tichý svět
Online osvětový workshop o světě neslyšících

Poznejte svět neslyšících! Nabízíme praktický interaktivní workshop o světě neslyšících i s ukázkou základů českého znakového jazyka.

3 590 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Online skupinový kurz znakového jazyka pro začátečníky

Díky online výuce se můžete učit znakový jazyk s neslyšícím lektorem z pohodlí domova a ušetříte čas.

3 390 Kč
Detail
Detail
Tichý svět
Odličovací kosmetické tampony

Praktické a pratelné odličovací tampony, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Aby vám je pračka „nesežrala“, tampony jsou dodávány v pytlíku vhodném na praní. 

130 Kč
Detail
Detail
Holistic Solutions
Esenciální olej Palo santo

30% esenciální olej ze vzácného ekvádorského dřeva má příjemnou a uklidňující vůni, navozuje pohodu a má harmonizující účinky. 

399 Kč
Detail