Dobrý pocit
Váš košík zatím neobsahuje žádné dobro.
Změníte to?

Dárkový balíček Pomáhám s chutí

Balíček plný chutí a vůní. Čerstvě pražená výběrová káva, orientální směs na přípravu Chai latte a navíc ručně zdobená dřevěná lžička.

Celý popis produktu
652 Kčs DPH
539 Kč bez DPH
Popis
Popis produktu

S touto kombinací nemůžete udělat chybu! Dárkový balíček, který provoní každou domácnost nebo kancelář, udělá radost prostě všem. Čerstvě pražená výběrová káva Teamcaffe (250 g) a směs kvalitního černého čaje s orientálním kořením (150 g) pro jednoduchou přípravu čím dál více oblíbeného horkého nápoje Chai latte. 

V balíčku najdete také ručně zdobenou dřevěnou lžičku, která může sloužit jako stylová odměrka. 

Více o kávě: Teamblend je vlajkovou lodí projektu Teamcaffe – káva, která pomáhá. Základ této vyvážené espresso směsi tvoří naturální Brazílie, která kávě dodává chuť hořké čokolády a lískových oříšků. Směs je ze 30 % doplněna kostarickou kávou, která byla zpracovaná metodou yellow honey, jenž výsledný zážitek obohacuje o medové tóny a vše krásně zakulacuje. 

Parametry

Parametry

Země původu Česká republika
Označení Dárkové balíčky
Druh produktu na zub Káva
Značka Mediateam
Fotky
O výrobci

Mediateam

Jsme zaměstnavatelem na chráněném trhu práce. Veškeré naše aktivity stavíme na základech společenské odpovědnosti, jsme ohleduplní k životnímu prostředí, klademe důraz na lidskost, vzájemný respekt a kvalitu.

V současnosti poskytujeme plnohodnotné pracovní uplatnění pro více než 100 hendikepovaných zaměstnanců. Projekt Teamcaffe – káva, která pomáhá, stojí na myšlence, kdy chceme jednou kávou na její cestě z farmy do vašeho šálku pomoci rovnou třikrát. Nejprve přímo v místě původu, tedy malým farmářům, jejich rodinám a komunitám. Ti za dobře odvedenou práci a šetrný přístup k životnímu prostředí dostanou férově zaplaceno a díky účasti v rozvojových a osvětových programech postupně zvyšují svou životní úroveň.

Další zastávkou pomoci jsou naši hendikepovaní zaměstnanci, kteří kávu pečlivě zabalí, vyexpedují nebo s láskou připraví v naší kavárně Mediacaffe v Brně na Vídeňské 55. Protože chceme pozitivně působit na prostředí, ve kterém žijeme a podnikáme, rozhodli jsme se ještě do třetice pomáhat finančně. Z každého prodaného kila kávy darujeme 40 Kč a z každého vypitého šálku v naší kavárně dalších 5 Kč na vybraný dobročinný projekt.

Další produkty stejného výrobce
Detail
Mediateam
Výběrová káva Brazil Diamond

Nejoblíbenější káva naší nabídky. Naturální Brazílie vhodná na espresso, ve které se snoubí chuť hořké čokolády a lískových oříšků - 250g

205 Kč
820 Kč/1kg
Detail
Detail
Mediateam
Výběrová káva Brazil Diamond

Nejoblíbenější káva naší nabídky. Naturální Brazílie vhodná na espresso, ve které se snoubí chuť hořké čokolády a lískových oříšků - 1000g.

765 Kč
765 Kč/1kg
Detail
Detail
Mediateam
Výběrová káva Costa Rica Palmichal

Sebevědomý krok do světa výběrové kávy. Plná, sladká s ovocnou chutí a oříškovým závěrem. Vhodná na espresso i filtr - 1000g

1 145 Kč
1 145 Kč/1kg
Detail
Detail
Mediateam
Dárkové balení výběrové kávy Brazil Diamond/Costa Rica Palmichal

Set dvou výběrových káv – 250 g + 250 g. Naturální Brazílie na espresso a Costa Rica zpracovaná metodou honey, která zvládne jak espresso, tak filtr.

560 Kč
1 120 Kč/1kg
Detail
Detail
Mediateam
Dárkový balíček Pomáhám s chutí

Balíček plný chutí a vůní. Čerstvě pražená výběrová káva, orientální směs na přípravu Chai latte a navíc ručně zdobená dřevěná lžička.

652 Kč
Detail
Detail
Mediateam
Dárkový balíček Pomáhám originálně

Dárkové balíčky s čerstvě praženou kávu a uměním lokálních výrobců. Co kus, to originál!

908 Kč
Detail

Proč u nás nakupovat

Udržíte si dobrý pocit
Balení v duchu zero waste
Podpora lidí s handicapem

Zasaďte objednávku i strom

Pomozte nám obnovit české lesy po kůrovcové kalamitě v okolí našeho skladu. Za každou platbu přes Google Pay za vás se společností Google a organizací PEFC vysadíme jeden strom. Podpoříte obnovu lesů na Vysočině a navíc snížíte uhlíkovou stopu svých nákupů. Čím více plateb přes G Pay, tím více dobra!

Více o G Pay
Logo PEFC
Dárky, které mají skutečně smysl